W czasach coraz większej ekspansji pojazdów budowa stacji paliw jest koniecznością. Każda budowa musi być prowadzona w sposób precyzyjny i dlatego nie można zdać się na przypadek. Oprócz znalezienia odpowiedniej lokalizacji należy sprawdzić, czy posiadamy odpowiednie zezwolenia. Budowa hali z przeznaczeniem na stacje paliw oraz myjnie musi być profesjonalnie zaprojektowana oraz wykonana ze względu na fakt, że jest to punkt, w którym dystrybutor spotyka się z klientem.    

Poszukaj wiarygodnego dostawcy

Zadbaj o dostawę urządzeń najwyższej jakości do stacji paliw oraz myjni. Będą to dystrybutory paliwowe oraz LPG, zbiorniki paliwowe oraz systemy kontrolno-pomiarowe, również kompresory i odkurzacze samoobsługowe. Poszukaj najlepszych dostawców i serwisantów myjni samochodowych. Zaangażuj fachowców, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w budowach stacji i baz paliw. Niezbędna jest tu przede wszystkim wiedza dotycząca osprzętu, ewentualnego postawienia wiaty, doprowadzenia i instalacji oświetlenia, wykonania podjazdów, nawierzchni, pozostałych prac ziemnych.     

Odpowiedni nadzór nad budową stacji paliw

Wykwalifikowani specjaliści są niezbędni, gdy potrzebujesz stałego nadzoru nad budową stacji paliw oraz myjni. Musisz wykonać dokumentację projektową, konfigurację potrzebnych urządzeń oraz uzyskać wymagane pozwolenia na budowę oraz decyzję o warunkach zabudowy. Inwestor posiada wtedy gwarancję szybkiej realizacji inwestycji. Poszukaj firmy, która posiada odpowiednie certyfikaty oraz uprawnienia, sprawdź również referencje.