Więcej samochodów na naszych drogach oznacza budowę stacji paliw w coraz większych ilościach. Najczęściej przy stacjach paliw prowadzona jest budowa myjni. Wszystko to wymaga nie tylko odpowiedniej lokalizacji, ale przede wszystkim planu, projektu oraz zdobycia potrzebnych zezwoleń. Budowa hali jako stacji paliw oraz myjni to pomysł, projekt, profesjonalne wykonanie. Konstrukcja musi być przyjazna dla klienta.     

Odpowiednia infrastruktura podstawą sukcesu

Urządzenia na wyposażeniu stacji paliw oraz myjni powinny być jak najwyższej jakości. Dystrybutory paliwowe oraz LPG, zbiorniki paliwowe, systemy kontrolno-pomiarowe, kompresory i odkurzacze samoobsługowe powinny gwarantować bezpieczeństwo zarówno pracownikom, jak i klientom.  Infrastrukturę powinni tworzyć fachowcy z niezbędną wiedzą i doświadczeniem w budowach stacji i baz paliw. Wymaga to konkretnych działań w produkcji i montażu osprzętu, ewentualnego doboru wiaty, doprowadzenia i instalacji oświetlenia, wykonania podjazdów, nawierzchni, innych prac ziemnych.     

Stacja paliw dobrze wykonana i oddana do użytku

Profesjonalista doskonale przeprowadzi nadzór nad inwestycją na każdym etapie budowy.  Sprawdzi, czy wszystko zostało wykonane zgodnie z dokumentacją projektową, wykona konfigurację potrzebnych urządzeń oraz uzyska wszystkie wymagane pozwolenia na budowę wraz z decyzją o warunkach zabudowy. Inwestorowi pozostanie wtedy tylko czekać na efekt. Dlatego zadbaj o certyfikowanego i sprawdzonego podczas innych inwestycji fachowca.